Bedava Internet | APK İndir

Pokemon GO v0.29.2 Son Sürüm Full APK (Sorunsuz)

0

pokemon-go-son-surum-apk-indir-resmi

Pokémon Go v0.29.2 FULL APK İndir, çıktığı günden bu yana bir çılgınlık haline gelen yapımcılığını dünyaca ünlü Niantic stüdyosunun üstlendiği hala Türkiye’de direk olarak indirilemeyen mükemmel bir oyundur. Amacınız klasik Pokemon oyunlarında olduğu gibi Poke topu ile bulunduğunuz şehrin sokaklarında gezerek pokemonları avlamak ve eğitmektir. Pokemon Go GPS, kamera ve internet bileşenlerini kullandığı için tamamen online yani mutliplayer bir evreni sizlere sunuyor. Bulunduğunuz şehrin gerçek sokaklarında gezerken karşınıza çıkan bir pokemonu avlamak onu eğitmek, geliştirmek parmaklarınızın ucundadır. Oyunumuzun bence tek kötü yanı hedeflere bizzat gitmemiz gerektiğini ancak oyunun keyfini de burada ortaya çıkıyor. Pokemon Go v0.29.2 sürümünde hata düzeltmeleri yapılmıştır ve performans optimizasyonu yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Pokémon GO Play Store’da 50 MİLYONdan fazla kez indirilmiştir.

pokemon-go-son-surum-apk-indir-full pokemon-go-son-surum-apk-indir-full1 pokemon-go-son-surum-apk-indir-full3

Userscloud

ZippyshareDailyuploadsGoogle Drive

Uploaded.toOpenloadUpToBox

FilefactoryGe.ttDataFileHost

TurbobitTusfilesMIRRORS

[highlight color=”yellow”]Dosyayı indirmek için “REKLAMI GEÇ” butonlarına tıklayın./To download the file, click “SKIP AD” buttons.[/highlight]

Pokemon GO Android Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Bölge kısıtlaması olan oyunlar Android platformunda oldukça basit şekilde indirilebiliyor aslında. APK mirror gibi oyun ve uygulamaların güncel .apk dosyalarını paylaşan sitelerden oyunun apk’sını indirip hesabınızı değiştirmeden kolaylıkla kurmanız mümkün. Tabii ki bu yöntemin tamamen güvenli olmadığını belirtmekte fayda var. Cihazınızda güncel bir güvenlik uygulamasının taramasından geçirip yükleme işlemine başlamanızı tavsiye ederiz. Diğer bir yol olan ülke değiştirerek indirme yöntemini de “Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?” yazımızda bulabilirsiniz.

Pokemon GO iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Eğer iOS kullanıcısı iseniz ne yazık ki Kanada hesabınızın olması gerekiyor. Soft launch olarak çıkan oyunları ne yazık ki mevcut Türkiye App Store hesabınız üzerinden mağazayı değiştirerek indirmeniz mümkün değil. Unutmadan, iOS platformunda henüz tüm ülkeye açılmayan oyunlarda performans veya nadirde olsa kapanma sorunu yaşanabiliyor.

1. Parse error can occur if you have made changes to the app’s manifest file like changing the Android version. Never mind, you needn’t check this.

2. It can also occur due to a corrupted .apk file or may because of a partially downloaded apk file. Download it again and try! The apk file is 58.1MB.

3. Not enough permission to install third-party apps from unknown sources. Enable Unknown Sources app installation on your Note 4.

4. Android 6.0 is good, tested on Nexus 5 Android 6.0 without any problems.

5. A third-party security application is blocking the app installation. If you use any security apps, shut them down for a while before you install Pokemon Go APK.